fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Аудити

Аудит – одна із форм незалежного контролю, збір інформації з метою отримання доказів виконання, або не виконання вимог систем управління за стандартами ISO, НАССР. За допомогою аудиту можна  об’єктивно проаналізувати, оцінити та прийняти відповідні рішення, щодо роботи будь якого процесу виробництва, лабораторії чи іншого підрозділу. Також можна перевірити своїх постачальників сировини та процеси передані на аутсорсінг щодо дотримання вимог законодавства  у сфері безпечності та якості.

Цілі проведення аудиту:

  1. Збір інформації по якості процесу роботи або підприємства в цілому;
  2. Проведення незалежного оцінювання елементів системи якості на відповідність стандартам;
  3. Аналізування елементів виробничих та управлінських процесів ;
  4. Отримання рекомендацій щодо розробки плану коригуючих дій з послідуючим усуненням невідповідностей виявлених під час аудиту.
  5. Оцінка впливу на систему можливих змін в технологічному процесі;
  6. Уникнення адміністративних санкцій під час можливих перевірок, за рахунок постійних доопрацювань системи та фахового супроводу під час проведення зовнішніх аудитів галузевими  відомствами.

Який аудит Вам потрібен?

В залежності, від ситуації та ступеня впровадження системи управління на підприємстві Вам може бути запропоновано провести діагностичний аудит, перед акредитаційний/ сертифікаційний, супровідний (наглядовий).

Діагностичний аудит – допоможе встановити ступінь відповідності діяльності підприємства вимогам чинного законодавства, нормативним документам. Об’єктивно вкаже на слабкі місця виробничого об’єкту та виявить сильні сторони технологічного процесу.

Перед акредитаційний/сертифікаційний – виконується безпосередньо напередодні акредитації лабораторії чи то сертифікації підприємства на відповідність стандартам ISO. Дає можливість усунути недоліки розробленої документації за рекомендаціями досвідчених аудиторів-практикантів до приїзду аудиторів контролюючих органів. Головна перевага – відсутність негативних наслідків у вигляді відмови в сертифікації/акредитації у разі виявлення невідповідностей  нормативним документам.

Супровідний  (наглядовий) аудит – це професійна підтримка Вашого підприємства та персоналу у процесі діяльності, в сфері управління якістю та безпечністю. Допомагає підтримувати документи та виробництво (приміщення) в належному стані згідно вимогам стандартів, своєчасно актуалізувати документацію системи управління щодо вимог законодавства.

Як проходить аудит?

Процес аудиту відбувається в декілька етапів:

Аудитори працюють у Ваших інтересах. Все побачене, почуте не розголошується і є конфіденційною інформацію.

Результату аудиту.

Результатом аудиту є об’єктивна, неупереджена оцінка роботи вашого підприємства та готовий план дій, який допоможе привести систему управління на належний рівень і в подальшому успішно пройти перевірку контролюючих органів або отримати потрібний сертифікат.

 

Заявка на аудит
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА АУДИТ
Відгук про аудит
Допоможіть нам стати краще!
Будь-які Ваші відгуки про нашу роботу дуже важливі для нас!
ЗАЛИШТЕ СВІЙ ВІДГУК
ОЦІНІТЬ НАШУ РОБОТУ:
load foto
завантажте Ваше фото або логотип
load doc
завантажити скан документа c відгуком
У Вас є скан документа, який містить відгук про компанію?
Завантажте його за допомогою одного кліку!
Обробка займе деякий час, але відповідь на Ваш запит буде опублікований в найкоротші терміни.
Ваша думка не залишиться непомітним!
(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X