Навчання ISO 27001

Дії по забезпеченню безпеки в інформаційно-телекомунікаційних мережах дають найкращі результати в разі, коли вони проводяться в рамках єдиної системи. Інструмент, який дозволяє об'єднати ці дії в систему, - стандарт ISO 27001.

Після навчання вимогам системи інформаційної безпеки, слухачі зможуть:

  • Вірно оцінювати результати аудитів ІБ.
  • Прогнозувати ризики ІБ
  • Систематизувати заходи з метою максимального охоплення інфраструктури ІБ.
  • Проводити підвищення кваліфікації персоналу в діючій СМІБ.
  • Готувати розробників СМІБ з подальшою видачею сертифікатів компетентності *

Атестор пропонує кілька типів занять, спрямованих на підготовку фахівців. Програми Атестор побудовані на практичних аспектах реалізації вимог системи менеджменту інформаційної безпеки.

Також наші викладачі можуть за запитом готувати заняття з конкретними кейсами, які цікавлять замовника, розглядати конкретні об'єкти інфраструктури та їх взаємодія.

Процес навчання по ISO 27001 побудований на обміні досвідом з урахуванням галузевих особливостей. Компанія навчає розробників СМІБ, фахівців, які підтримують СМІБ, а також проводить підготовку аудиторів СМІБ, в тому числі і до атестації визнаним органом з оцінки персоналу.

Кому необхідно навчання з інформаційної безпеки?

Програми тренінг-семінарів з інформаційної безпеки складено консультантами-практиками з урахуванням всіх прихованих ризиків для різних підприємств. Саме це робить навчання від Атестор інформативним і пізнавальним для представників підприємств від вищого керівництва до адміністраторів безпеки і членів груп з безпеки.

Фінансові установи

IT-компанії

Юридичні компанії

Державні установи

Енергогенеруючі компанії

Інтернет магазини

Майданчики агрегатори

Надання транспортних послуг

Рекламні агентства

Переваги навчання з інформаційної безпеки

Індивідуальний підхід

Програма семінару складається відповідно до галузевих особливостей всіх учасників тренінгу. Атестор забезпечить учнів методичними матеріалами та тестами.

Практичні рекомендації

Практичні тренінг-семінари проводять консультанти-практики, регулярно впроваджують системи інформаційної безпеки на підприємствах.

Форма діалогу

Семінар проводиться в постійному діалозі з аудиторією, розглядаються системи інформаційної безпеки на актуальних прикладах підприємств

Сертифікат

Після перевірки отриманих знань за курсом тренінг-семінару, шляхом тестування - учасники отримують сертифікат з вказаною темою курсу і затверджену програму.

Сертифікат за підсумками навчання

Абітурієнтам, які прослухали курс і успішно пройшли тест, отримають сертифікат. Сертифікат та програма навчання Атестор захищені голограмою. Додатково учасникам залишається комплект авторських навчальних посібників.