Семінари, вебінари, тренінги

Навчання, які проводяться Атестор, спрямовані на підвищення кваліфікації та розширення компетентності спеціалістів, робота яких пов’язана з системами менеджменту. 

Курс навчання детально планується, а практичні заняття адаптуються до галузі присутніх на семінарі абітурієнтів. Політика проведення навчань в Атестор, полягає у викладенні матеріалу на прикладах зі сфери бізнесу учасників тренінгу. Серед неухильного правила товариства - викладення інформації на семінарах лекторами-консультантами, які впроваджують системи управляння за відповідним напрямком. 

Черговою візитівкою Атестор в організації практичних тренінг семінарів є матеріально технічне забезпечення аудиторії. Кожен учасник отримує зручний блокнот, ручку, програму навчань, тестувальний лист. Корпоративні замовники семінарів в додаток отримують презентацію в PowerPoint, спеціально складену до їх галузі. 

Учасники он-лайн вебінарів завжди можуть скористатися відеозаписом проведеного онлайн-курсу. Результати тестування при цьому залишаються конфіденційними. 

Сертифікати навчань та програма курсу, яка додається можуть бути складені українською, англійською чи російською мовами.