fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Стандарт ISO 27001

Стандарт ISO 27001 – це перелік вимог до управління інформацією в організаціях. Виконання цих вимог допомагає підвищити безпеку інформації і зменшити ризик втрати або небажаної публікації конфіденційних даних, поліпшити систему збереження даних, а значить – підвищити довіру замовників, контрагентів та інших стейкхолдерів.

Заказать

Етапи впровадження ІТ-безпеки в компанії

Аналіз проекту
 • Аналіз системи управління, безпеки, мережевої інфраструктури
Впровадження
 • Доопрацювання системи управління, ідентифікація ризиків, внутрішній аудит
Сертифікація
 • Проходження сертифікаційного аудиту та отримання сертификату
Супровід
 • Супровід компанії після впровадження системи (за бажанням замовника)

Інформаційна безпека в сучасному світі є надзвичайно актуальним питанням у зв’язку з поширенням випадків одиничних хакерських атак або цілеспрямованих кібератак з промислового шпигунства, втручання у вибори, електронних крадіжок коштів, поширення вірусних програм, зломів серверів і, відповідно, втручання в інформаційний простір державних установ, приватних організацій і фізичних осіб.

Навіть якщо ви вважаєте, що ваша інформація нецікава для зловмисників, тому що ви не зберігайте, наприклад, дані про платіжні картки замовників, це не означає, що можна пустити захист даних на самоплив.

Якщо ви робите і / або поширюєте інформаційні продукти і послуги, створюєте електронний контент, ведете електронний документообіг, – вам необхідно думати про ефективне управління і захист інформації. Кращий спосіб зробити це – впровадити універсальний стандарт ISO / IEC 27001: 2015. Він визначає вимоги до процесів управління інформацією, і тому його може застосовувати організація будь-якого типу, розміру, характеру в будь-якій сфері і індустрії.

Реалізація базових принципів ISO / IEC 27001 не спричинить за собою істотних витрат, тому що має на увазі вдосконалення внутрішніх процесів компанії без залучення додаткових коштів: спеціального програмного забезпечення і т.д. Стандарт описує, яким чином можна пов’язати між собою елементи організації та об’єднати під єдиним «захисним шаром».

Впровадження ISO 27001

Використання стандарту дозволяє виявити найбільш уразливі місця в IT-структурі компанії.

Стандарт ISO 27001 містить розділи:

 1. Організаційні моменти;
 2. Визначення масштабів;
 3. Призначення керівників;
 4. Планування;
 5. Відділ з безпеки;
 6. Розробка системи;
 7. Оцінка ефективності;
 8. Вдосконалення.

На початку оцінюється використоване програмне забезпечення, аналізується діяльність співробітників. На основі цього складається план дій, необхідних для їх захисту.
У стандарті ISO 27001 описується, яким чином можна пов’язати між собою всі елементи організації та об’єднати під єдиним «захисним шаром». Коли оцінка ризиків завершена, починається впровадження системи. Якщо дивитися на процес впровадження ISO 27001 очима аудитора, то складається він з 16 етапів:

Після виконання всіх цих кроків, а також при активній взаємодії персоналу з нашим аудитором, ми гарантуємо отримання компанією сертифіката IT-безпеки за стандартом ISO 27001.

Переваги впровадження ISO 27001

Система ISO 27001 може бути застосована до всіх організацій, які працюють з персональними даними та допомагає відразу отримати доступ до:

Серед плюсів присутній простота використання, систему освоїть будь-який співробітник, який має мінімальні знання в сфері IT.

Отримання сертифікату ISO 27001

Щоб компанії видали сертифікат, їй необхідно впровадити систему з урахуванням всіх перерахованих вище правил, після чого пройти перевірку від сертифікаційного центру.

Групі, яка відповідає за безпеку систем, попередньо потрібно відвідати навчальні курси, після проходження яких видаються сертифікати про проходження семінару з інформаційної безпеки, відповідно до стандарту ISO 27001.

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X