Впровадження стандарту ISO 27001

Стандарт ISO 27001 – це перелік вимог менеджменту в організації, який спрямований на збільшення безпеки інформації, конфіденційних даних та поліпшення системи збереження даних. Він включає вимоги для зменшення ризиків ІБ в межах організації.

Заказать

Етапи впровадження ІТ-безпеки в компанії

Аналіз проекту

Аналіз діяльності підприємства на відповідність вимогам ISO 27001

Впровадження

Впровадження системи управління

Організація робіт

Організація робіт по сертифікації підприємства

Оцінка

Оцінка дотримання вимог стандарту

Заключення

Визначення ефективності системи на місці

Підтвердження відповідності

Підтвердження відповідності системи управління підприємства вимогам міжнародного стандарту

Інформаційна безпека в сучасному світі є надзвичайно актуальним питанням у зв’язку з поширенням випадків одиничних хакерських атак або цілеспрямованих кібератак з промислового шпигунства, втручання у вибори, електронних крадіжок коштів, поширення вірусних програм, зломів серверів і, відповідно, втручання в інформаційний простір державних установ, приватних організацій і фізичних осіб.

Стандарт ISO / IEC 27001 до: 2015 є універсальним і може бути застосований в будь-якій організації, яка практикує електронний документообіг, створює електронний контент, виробляє або поширює електронні продукти і послуги. Вимоги ISO / IEC 27001 є загальними і призначені для застосування всіма організаціями, незалежно від їх типу, розміру і характеру.

Щоб впровадити правила по управлінню інформаційною безпекою в компаніях, був розроблений стандарт ISO 27001. У 2013-му році вийшла остання на даний момент версія: “ISO/IEC 27001:2013”. Завдяки фінансовій доступності, на відміну від інших IT-стандартів, система є найпопулярнішою серед компаній великого та малого бізнесу, які взаємодіють з обчислювальною технікою або зберігають важливі персональні і виробничі дані.

Впровадження ISO 27001

Використання стандарту дозволяє виявити найбільш уразливі місця в IT-структурі компанії.

Стандарт ISO 27001 містить розділи:

  1. Організаційні моменти;
  2. Визначення масштабів;
  3. Призначення керівників;
  4. Планування;
  5. Відділ з безпеки;
  6. Розробка системи;
  7. Оцінка ефективності;
  8. Вдосконалення.

На початку оцінюється використоване програмне забезпечення, аналізується діяльність співробітників. На основі цього складається план дій, необхідних для їх захисту.
У стандарті ISO 27001 описується, яким чином можна пов’язати між собою всі елементи організації та об’єднати під єдиним «захисним шаром». Коли оцінка ризиків завершена, починається впровадження системи. Якщо дивитися на процес впровадження ISO 27001 очима аудитора, то складається він з 16 етапів:

Після виконання всіх цих кроків, а також при активній взаємодії персоналу з нашим аудитором, ми гарантуємо отримання компанією сертифіката IT-безпеки за стандартом ISO 27001.

Переваги впровадження ISO 27001

Система ISO 27001 може бути застосована до всіх організацій, які працюють з персональними даними та допомагає відразу отримати доступ до:

Серед плюсів присутній простота використання, систему освоїть будь-який співробітник, який має мінімальні знання в сфері IT.

Отримання сертифікату ISO 27001

Щоб компанії видали сертифікат, їй необхідно впровадити систему з урахуванням всіх перерахованих вище правил, після чого пройти перевірку від сертифікаційного центру.

Групі, яка відповідає за безпеку систем, попередньо потрібно відвідати навчальні курси, після проходження яких видаються сертифікати про проходження семінару з інформаційної безпеки, відповідно до стандарту ISO 27001.

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X