fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Впровадження ISCC EU

Одним із способів мінімізації впливу на навколишнє середовище є зменшення викидів парникових газів шляхом відмови від використання традиційного палива. З метою сприяння розвитку компаній-виробників біопалива урядом Європейського Союзу було прийнято Директиву 2009/28/ЄС про заохочення до використання енергії, виробленої з відновлюваних джерел (RED).

Компанії, які продають біопаливо в країнах Євросоюзу, мають довести, що продукт, який вони постачають на ринок, відповідає встановленим законодавством ЄС критеріям. В цьому на допомогу приходить система ISCC, в основу якої вимоги RED щодо сталого виробництва та емісії парникових газів.

Заказать

ISCC (International Sustainability and Carbon Certification) – це міжнародна схема сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю.

До системи ISCC входить комплекс стандартів із збалансованим поєднанням екологічних та соціальних критеріїв для сертифікації сільськогосподарської сировини.

Розуміючи, що виробництво біопалива не має негативно впливати на біорізноманіття або стимулювати глобальне потепління, розробники ISCC врахували вимоги директиви RED (Renewable Energy Directive) і кращих управлінських практик та сформулювали перелік обов’язкових критеріїв, за якими оцінюють виробництво, а саме:

В яких сферах впроваджується ISCC EU

Схема сертифікації ISCC може бути застосована як виробниками біопалива, так і всіма постачальниками сировини будь-якого виду біомаси. Кожен учасник ланцюга поставок повинен відповідати вимогам щодо раціонального використання природних ресурсів: виробник сільськогосподарської сировини, покупець цієї сировини, переробник сировини, сільськогосподарських відходів в олії, жири, переробники сировини в біопаливо, постачальник біопалива на ринок.

Впровадження стандарту та подальша сертифікація є необхідними кроками до експорту в країни ЄС, тому є корисним для:

Переваги стандарту ISCC EU

Переваги впровадження ISCC:

Сертифікація ISCC EU

Схема сертифікації ISCC передбачає можливість сертифікації для кожного учасника в ланцюгу поставок: трейдера, переробника, пункту зберігання, пункту первинного збору.

Основними етапами сертифікації є:

  1. реєстрація на офіційному сайті ISCC, вибір сертифікаційного органу і подання заявки на сертифікацію;
  2. узгодження дати проведення аудиту;
  3. проходження сертифікаційного аудиту;
  4. прийняття рішення про сертифікацію.

За умови успішного проходження аудиту, видається сертифікат терміном дії протягом 12 місяців. І хоч у вартість робіт по сертифікації формується виходячи з об’єму продукції, якою оперує компанія, проте сертифікується діяльність компанії, а не сама продукція. При цьому сертифікат може охоплювати одночасно кілька продуктів і областей використання компанії.

Навчання роботі з стандартом ISCC EU

Перш ніж укладати угоду на проведення сертифікації, потрібно провести серйозну роботу: розробити та впровадити необхідну документацію, забезпечити можливість відстеження сировини, запровадити ведення обліку біомаси, оцінити величину емісій парникових газів. Для цього іноді недостатньо ознайомитися з пунктами стандартів ISCC. Поглибити знання та перейняти досвід розробки і впровадження ISCC можна звернувшись до фахівців компанії Атестор. Під час тренінгу учасники не лише вивчають теоретичні аспекти впровадження, а і отримують поради щодо реалізації вимог стандарту.

Аудити стандарту ISCC EU

Сертифікаційний аудит охоплює всі сфери діяльності компанії та включає в себе:

Зважаючи на важливість і серйозність сертифікації, корисним є проведення попереднього (діагностичного аудиту), завдяки якому можна адекватно готовність компанії до перевірки за міжнародним стандартом. Для цього варто звернутися до аудиторів компанії Атестор, які професійно повноту реалізації вимог стандартів ISCC та нададуть рекомендації щодо покращення діяльності.

Відповідальність за недотримання вимог ISCC

При отриманні повідомлень про недотримання стандартів ISCC, сертифікаційний орган тимчасово зупиняє дію сертифікату та проводить розслідування випадку. Якщо факт порушення підтверджується, сертифікат відкликається, про що робиться відповідна помітка в системі обліку сертифікатів. З метою забезпечення прозорості, ISCC публікує на офіційному сайті переліки чинних і вилучених сертифікатів, а також список компаній, які користувалися підробленими сертифікати (чи були залучені до шахрайських махінацій, пов’язаних з фальсифікацією документів).

Підтримка

Фахівці компанії АТЕСТОР прийдуть на допомогу в підготовці документації відповідно до стандартів  системи ISCC та проведуть навчання щодо вимог до експортування біосировини в країни ЄС. Досвідчені аудитори допоможуть оцінити готовність підприємства до сертифікації, провівши діагностичний аудит, нададуть рекомендації щодо вдосконалення системи управління, а також за бажанням замовника забезпечать супровід при сертифікації.

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X