fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Впровадження GMP+

В даний час поняттям GMP оперують не тільки вузькі фахівці, а й звичайні споживачі, тому що цей стандарт є еталоном безпеки і високої якості продукції в усьому світі. Впровадження GMP вважається обов’язковим для більшої частини міжнародних компаній-виробників кормів та кормових інгредієнтів.

Заказать

GMP + – це схема сертифікації, яка включає вимоги до різних кормових продуктів і до системи менеджменту безпеки кормів.

Метою стандартів GMP + є забезпечення безпеки кормів на кожному етапі виробництва, обробки, зберігання, збуту і доставки кормів.

Для досягнення цієї мети були створені два модуля:

– GMP + Feed Safety Assurance (GMP + FSA) – стандарти щодо забезпечення безпеки кормів;

– GMP + Feed Responsibility Assurance (GMP + FRA) – стандарти щодо забезпечення відповідального кормовиробництва.

Вимоги стандартів GMP + FSA зосереджені на безпеки і дозволяє в значній мірі гарантувати, що всі ланки в ланцюжку забезпечують єдиний і прозорий контроль якості кормів і послуг.

Стандарти GMP + FSA засновані на застосуванні системи HACCP (аналіз ризиків і критичні контрольні точки) і пререквізітних програм, вимоги до системи управління безпекою кормів, простеження; моніторингу, системи раннього оповіщення та інших галузевих стандартах.

Існують сім модулів GMP+, кожен з яких стосується конкретної сфери діяльності:

Вимоги GMP + FRA зосереджені на відповідальності в процесі виробництва і збуту кормів. Головна особливість модуля GMP + FRA – це акцентування на відповідальності при здійсненні виробничих процесів. Він охоплює такі позиції:

При цьому схемою GMP + FRA не передбачено встановлення конкретних стандартів, замість цього використовується стандарти і визначення різних поважних ринкових ініціатив, наприклад: SMK – в впрос відповідального виробництва корму для свиней і птиці, VLOG – контролю ГМО, Round Table Responsible Soy – виробництва і продажу сої. GMP+ International може бути власником сертифікації GMP+FRA, але GMP+ International не визначає стандартів цієї схеми.

У чому переваги системи стандартів GMP?

Де необхідно впровадження GMP +

Особливістю стандарту GMP + є те, що він орієнтований тільки на виробництво кормів і кормових інгредієнтів.

Вимоги стандарту охоплюють весь ланцюжок від моменту виробництва до моменту отримання продукту споживачем, в тому числі весь логістичний ланцюжок руху сировини і продукту.

Сертифікація за вимогами стандарту GMP + підходить для:

Особливості сертифікації GMP +

Сертіфіціруемие компанії перевіряються незалежними органами, визнаними в GMP + International. Під час аудиту орган по сертифікації перевіряє, чи дійсно ваша компанія працює відповідно до стандартів GMP +.

Процес сертифікації складається в кілька кроків:

Крок 1: Подача заявки в регіональний орган із сертифікації.
Крок 2: Ознайомлення з іншими необхідними документами.
Крок 3: Виконання всіх вимог стандарту.
Крок 4: Проведення аудиту GMP + FSA або суміщеного аудиту для сертифікації GMP + FSA і FRA. При цьому компанії, що мають сертифікат GMP + FSA, вже відповідають основним вимогам, тому для них підготовка до сертифікації GMP + FRA буде проходити в спрощеному вигляді.
Крок 5: Отримання сертифікату від органу з сертифікації.

Аудит системи GMP +

Сертифікаційний аудит складається з двох етапів: оцінки документації системи менеджменту якості і після позитивної оцінки документації якості – проведення аудиту на місці.

Після успішного проходження первинного аудиту компанія отримує сертифікат і раз на рік на наглядовому аудиті підтверджує дотримання вимог стандарту GMP + FSA або GMP + FRA на додаток першому.

У разі успішного проходження наглядових аудитів сертифікат продовжується. Після закінчення 3 річного періоду, компанії належить проходження розширеного аудиту, за яким, протягом наступних двох років, знову підуть два наглядових аудиту.

Крім зовнішніх аудитів, компанія повинна не менше одного разу на рік проводити внутрішній аудит для оцінки функціонування системи менеджменту якості в підрозділах.

Відповідальність за недотримання вимог GMP +

При виявленні критичних невідповідностей в рамках наглядового аудиту, при доказах порушень стандартів у роботі підприємства або при інформуванні про небезпеку продукту – діючий сертифікат може бути припинений або відкликаний.

Впровадження системи GMP + для українських компаній – це не тільки спосіб підвищити рівень виробництва кормів, а й безперешкодно вивести продукцію на міжнародний ринок.

Якщо у Вас виникли питання, команда досвідчених фахівців компанії Атестор надасть детальну консультацію щодо впровадження вимог цього стандарту, допоможе з розробкою необхідної документації та проведе навчання персоналу за вимогами стандарту GMP +.

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X