28-29 жовтня Атестор проводить навчальний семінар по темі "Вимоги ISO 22000 та НАССР до харчових компаній"

Впровадження GMP

Правила GMP+ – це поєднання систем ХАССП і принципів GMP. Сфера застосування правил – агрохолдинги і підприємства, які пов’язані з виробництвом кормів. Правила GMP+ описують правильне виготовлення, зберігання, транспортування та обробку кормів, які гарантують виключення хімічних, мікробіологічних, фізичних загроз і регулюють правильну роботу персоналу.

Заказать

Щоб відповідати міжнародним вимогам і стандартам, виробники кормів і добавок активно впроваджують сертифікацію GMP+. Вона особливо актуальна для організацій, що працюють з іноземними клієнтами. Деякі країни Європи забороняють ввезення продукції для тварин, якщо вона не сертифікована саме по GMP+.

Принципи і правила GMP+

Принципи GMP+ засновані на виявленні найбільш вразливих місць на виробництві та в продукції. В основі системи лежать сертифікати ISO 9001 і 22000, які вже встигли зарекомендувати себе з хорошого боку.

Структура розроблялася на основі європейських стандартів. Вона враховує норми і правила, дотримання яких необхідно для підвищення захисту кормів, добавок, комбікорму та іншої продукції.

Під час впровадження GMP+ висуваються індивідуальні вимоги для персоналу, підприємства, засновані на особливостях їх діяльності.

Переваги GMP+

Після отримання сертифікату компанія має такі переваги:

Етапи розробки GMP+

  1. Діагностичний аудит підприємства і оцінка можливостей впровадження правил GMP+
  2. Проектування і розробка документації
  3. Навчання персоналу по роботі з системою, проведення тренінгу
  4. Впровадження системи на підприємстві
  5. Заключний аудит, перевірка знань персоналу
  6. Супровід компанії до отримання сертифіката
  7. Супровідний аудит за потребою
  8. Підвищення кваліфікації персоналу

Однією з головних особливостей сертифіката є його доступність. Регулярно проводяться аудити, спрямовані на підвищення кваліфікації як працівників, так і вищого керівництва. Це допомагає персоналу, який працює зі стандартами якості, отримувати нові знання, спрямовані на поліпшення виробництва і підвищення рівня безпеки.

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X
28-29 жовтня Атестор проводить навчальний семінар по темі "Вимоги ISO 22000 та НАССР до харчових компаній"