Сертифікація ISO системи управління

  • Сертифікат ISO для підприємства є інструментом довіри, демонструючи застосування організацією методик ефективного управління діяльністю.
  • Для успішного проходження процедури сертифікації організація повинна впровадити систему управління якістю.
  • Сертифікація підприємств за стандартами ISO не є обов’язковою процедурою, але наявність сертифікату стало обов’язковою умовою при участіях в тендерах і укладення контрактів з великими торговельними мережами.
Термін дії сертифіката на систему управління – 3 роки. Після закінчення терміну дії сертифіката проводиться повторний аудит підприємства і оновлення сертифіката.

Процедура сертифікації

Первинний аудит аналіз документації та ефективності діючої на підприємстві системи якості

Складання звіту рекомендації аудитора по покращенням роботи системи для відповідності вимогам стандарту

Рішення про видачу сертифіката після усунення невідповідностей і виконання рекомендацій аудитора

Наглядові аудити щорічний моніторинг дієвості сертифікованої системи

З чого почати

Якщо Ви – керівник

Якщо Вам доручено зібрати інформацію

Якщо Вам доручено організувати впровадження системи

Якщо Ви – керівник і Вам належить право приймати стратегічне рішення про впровадження системи управління якістю

Сформуйте власне ставлення до можливостей системи: ознайомтеся з принципами управління якістю по популярній книзі Г.Ніва «Організація, як система. Принципи побудови стійкого бізнесу Едвардса Демінга ». Якщо Вас зацікавить, то можна перейти від популяризувати книги до фахових видань, які пропонує інтернет-портал для професіоналів в галузі управління.

Пам’ятайте, що принцип лідерства є базовим у побудові системи управління якістю.

Ознайомтеся зі статистикою впровадження систем управління якістю The ISO Survey на сайті міжнародної організації стандартизації ISO.

Якщо Вам доручено керівником підготувати інформацію про доцільність впровадження системи управління якістю.

Уважно вивчіть стандарт ISO,який Вас цікавить, визначитеся з готовністю адміністративної та виробничої практики підприємства (організації) на відповідність стандартам.

Підготуйте керівнику роздруковані або електронні копії джерел інформації про системи управління якістю:

  • історичну довідку;

  • книгу Г.Ніва «Організація як система. Принципи побудови стійкого бізнесу Едвардса Демінга »та інші, можливо, японські видання по кайдзен, теорії шість сигм, економного виробництва;

  • статистику впровадження стандарту ISO 9001 в світі.

Поспілкуйтеся з професійними консультантами, підготуйте для керівника проект заходів щодо впровадження системи управління якістю із зазначенням термінів і ресурсів.

Якщо Вам доручено керівником організувати впровадження системи управління якістю.

Поспілкуйтеся з професійними консультантами, підготуйте для керівника проект заходів щодо впровадження системи управління якістю із зазначенням термінів і ресурсів.

Підготуйте для керівника проект наказу про розподіл відповідальності за розробку, впровадження та функціонування системи управління якістю.

Згідно договору з консультаційної організацією, вчасно відповідно до помісячного графіком розробки документів, який є частиною договору, опрацьовуйте запропоновані консультантом методики та протоколи, координуйте співпрацю персоналу згідно наказу про розподіл відповідальності до моменту готовності системи до впровадження за графіком.

Скористайтеся послугами консультанта для отримання інформації про ринок послуг з сертифікації (міжнародні та українські органи сертифікації (ОС).

Надайте керівнику пропозиції щодо вибору прийнятного органу сертифікації. Безкоштовно співпрацюйте з консультантом під час експертизи документів (попередній аудит) і після аудиту на місці щодо відпрацювання коригувальних дій до моменту отримання сертифіката.

 
Переваги сертифікації по ISO
 
Задоволення вимог замовника при участі в тендерах
Гарантія якості продукції та послуг
Доступ на міжнародний ринок
Постійне поліпшення діяльності підприємства шляхом контролю системи якості
 
Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25
Безкоштовний дзвінок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X