fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

SA 8000

SA 8000 – стандарт, який описує вимоги розділу соціальної відповідальності до підприємств. Сертифікація за стандартом SA 8000 добровільна, але вона досить швидко популяризується в країнах Європи та Америки.

Заказать

Система менеджменту соціальної відповідальності (стандарт SA 8000) побудований на принципах всесвітньої декларації з прав людини. Вона регламентує вимоги до захисту працівників підприємства та сприяє розвитку соціальної стабільності.

Основа стандарту SA 8000

Створена система SA 8000 в 1989 році компанією «SAI» і визнана у всьому світі як єдиний стандарт організації праці. В ній розглядались питання тривалості робочого для, заробітної плати, соціального забезпечення, дитячої праці. На сьогоднішній день в SA 8000 міститься 9 розділів з детальним описом, серед яких:

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X