26-27 листопада Атестор проводить навчальний семінар по темі "Вимоги ISO 22000 та НАССР до харчових компаній"

ISO 22000:2005 – Розробка і впровадження

Заказать

Розробка і впровадження ISO 22000

Кваліфіковані фахівці «Attestor» проведуть роботи по впровадженню системи управління безпекою харчової продукції, з гарантією подальшої сертифікації на відповідність вимогам стандарту ISO 22000.

Система ISO 22000 визначає небезпечні чинники, що впливають на безпеку продукції, шляхом аналізу ризиків (НАССР).

Отримати комерційну пропозицію ISO 22000


Наскільки відчутно присутність системи в роботі організації?

Ми розвіємо стереотипи про складність впровадження системи, ускладнення процесу виробництва. Система ISO 22000 економічно ефективна, так як заснована на превентивних діях.

Система – це сукупність процедур, принципів, методик, протоколів, планів, процесів. Це документація, об’єднана в систему з метою удосконалення якості та гарантії безпеки продукції.

Ви впроваджуєте систему не тільки для контролюючих органів або задоволення вимог клієнта, а й для оптимізації всіх процесів підприємства. Саме при оптимізації підприємства Ви отримуєте дієву систему управління безпекою продукції.

У виробників відпадає необхідність проводити контроль готової продукції, правильно організовані процеси всередині виробництва гарантує вихід безпечної для споживача продукції.


Хто впроваджує систему за стандартом ISO 22000?

Підприємства-учасники харчового ланцюга, що займаються виробництвом і споживанням готових харчових продуктів, заклади громадського харчування, постачальники продукції, торгові мережі, виробники упаковок, що контактують з харчовими продуктами.

З вересня 2017 року запровадження принципів системи ISO 22000 обов’язково для всіх підприємств мають пряме або непряме відношення до харчового ланцюга.

Розроблена нами система управління безпекою продукції за стандартом ISO 22000 гарантує проходження процедури сертифікації

Отримати сертифікат НАССР

 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 • Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25

  Якість наших послуг підтверджується:

  Індивідуальністю

  Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

  Досвідом та професіоналізмом

  Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

  Конфіденційнстю

  Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

  Ціновою гнучкістю

  Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

  Іміджом та довірою

  Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

  Гарантією акредитації/сертифікації

  Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

  (096) 315-30-25
  консультация
  Бесплатный звонок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X
  26-27 листопада Атестор проводить навчальний семінар по темі "Вимоги ISO 22000 та НАССР до харчових компаній"