Розробка і впровадження ISO 22000

Кваліфіковані фахівці «Attestor» проведуть роботи по впровадженню системи управління безпекою харчової продукції, з гарантією подальшої сертифікації на відповідність вимогам стандарту ISO 22000.

Система ISO 22000 визначає небезпечні чинники, що впливають на безпеку продукції, шляхом аналізу ризиків (НАССР).

Отримати комерційну пропозицію ISO 22000
Наскільки відчутно присутність системи в роботі організації?

Ми розвіємо стереотипи про складність впровадження системи, ускладнення процесу виробництва. Система ISO 22000 економічно ефективна, так як заснована на превентивних діях.

Система – це сукупність процедур, принципів, методик, протоколів, планів, процесів. Це документація, об’єднана в систему з метою удосконалення якості та гарантії безпеки продукції.

Ви впроваджуєте систему не тільки для контролюючих органів або задоволення вимог клієнта, а й для оптимізації всіх процесів підприємства. Саме при оптимізації підприємства Ви отримуєте дієву систему управління безпекою продукції.

У виробників відпадає необхідність проводити контроль готової продукції, правильно організовані процеси всередині виробництва гарантує вихід безпечної для споживача продукції.


Хто впроваджує систему за стандартом ISO 22000?

Підприємства-учасники харчового ланцюга, що займаються виробництвом і споживанням готових харчових продуктів, заклади громадського харчування, постачальники продукції, торгові мережі, виробники упаковок, що контактують з харчовими продуктами.

З вересня 2017 року запровадження принципів системи ISO 22000 обов’язково для всіх підприємств мають пряме або непряме відношення до харчового ланцюга.

Розроблена нами система управління безпекою продукції за стандартом ISO 22000 гарантує проходження процедури сертифікації
Отримати сертифікат НАССР
 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 •  
  Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25
  бесплатная
  консультация
  Безкоштовний дзвінок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X