Розробка ISO 15189

Заказать

Розробка ISO 15189

«Лабораторії медичні. Вимоги до якості і компетентності ». Стандарт встановив специфічні вимоги до системи управління лабораторією і оцінці якості послуг, що надаються.

Система управління лабораторією – це задокументовані дії, що направляють діяльність організації на підвищення якості послуг.

Стандарт ISO 15189 передбачає застосування методу виявлення помилок (на кожному етапі діяльності лабораторії) для гарантії надійності і точності результатів.

Специфіка стандарту ISO 15189


Специфіка стандарту ISO 15189

Від якості лабораторних досліджень залежить ефективність лікувально-діагностичних процедур в майбутньому. Підхід до проведення досліджень повинен гарантувати точність і своєчасність результатів.

Модель системи менеджменту всієї діяльності лабораторії є важливим компонентом для якісного виконання роботи.


Система ISO 15189 на практиці

Процедуру проведення досліджень можна назвати технологічним ланцюжком, яка в медичних лабораторіях починається з пацієнта і закінчується тлумаченням результатів.

Система ISO 15189 дозволяє контролювати всі процеси технологічного ланцюжка, які чітко виділені в медичних лабораторіях:

 • Пацієнт
 • Вибір аналізу
 • Забір проби
 • Лабораторний аналіз (проведення дослідження)
 • Підготовка звіту
 • Передача звіту
 • Інтерпритація результатів

Для ефективної роботи системи якості, структура і управління лабораторії організовуються з урахуванням правильного визначення та впровадження принципів і правил якісної роботи.

Важливим фактором при впровадженні системи є залученість керівництва, компетентність і зацікавленість співробітників.

Без системи управління якістю в лабораторії росте ризик більшого числа помилок при проведенні аналізів, так як помилки не виявляються на ранньому етапі, а відсутність моніторингу не гарантує їх відсутність в майбутньому.

Акредитація ISO 15189

Акредитація – процедура, відповідно до якої Національне агентство з акредитації (НААУ) видає офіційне підтвердження кваліфікації для виконання робіт.

Аудит лабораторії при акредитації – це оцінка не тільки отримання достовірних результатів і забезпечення безпеки пацієнта, але і в обов’язковому порядку, дотримання прийнятних термінів виконання робіт, простежуваність всіх процедур і дотримання етичних принципів.

Завдяки акредитації клієнти лабораторії можуть бути впевнені в тому, що всі процеси лабораторії проводяться компетентним персоналом відповідно до вимог міжнародного стандарту.
 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 • Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел.: +38 (096) 315-30-25

  Якість наших послуг підтверджується:

  Індивідуальністю

  Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

  Досвідом та професіоналізмом

  Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

  Конфіденційнстю

  Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

  Ціновою гнучкістю

  Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

  Іміджом та довірою

  Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

  Гарантією акредитації/сертифікації

  Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

  (096) 315-30-25
  консультация
  Бесплатный звонок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X