fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Розробка ISO 14001

Заказать

Розробка ISO 14001

Система екологічного менеджменту, вимоги до якої встановлені в стандарті ISO 14001, допоможе підприємству знизити виробничі витрати, раціонально використовувати ресурси і зменшити витрати впливу на навколишнє середовище.

Стандарт ISO 14001 застосуємо для компаній різних галузей промисловості і адаптується до умов організацій, діяльність яких негативно впливає на навколишнє середовище.

Наші консультанти допоможуть Вам зробити внесок в майбутнє організації розробивши індивідуальну систему управління екологічного менеджменту.

Отримати комерційну пропозицію ISO 14001


Впровадження системи в діяльність організації

Наші консультанти забезпечать впровадження ефективної системи екологічного менеджменту та підготують підприємство до оцінки відповідності стандарту ISO 14001.


Користь від впровадження системи

Впроваджуючи систему екологічного менеджменту, Ви підвищуєте рівень екологічної безпеки підприємства і покращуєте імідж.

Наявність сертифікату ISO 14001 сприяє зростанню інтересу до компанії, як споживачів, так і інвесторів.

Витрати тимчасових і матеріальних ресурсів залежать від зацікавленості та залучення керівництва і персоналу в процес впровадження системи.

Тільки дотримання головних принципів стандарту на практиці принесе підприємству очікувані вигоди і успіх в ринкових відносинах.

Регулярно аналізуючи роботу системи ISO 14001, Ви можете відстежити ефективність системи за рахунок зниження ризиків і зняття торгових бар’єрів.


Cертифікація системи

Процедура сертифікації підприємства здійснюється за вимогами стандарту ISO 14001.

Наші консультанти розроблять систему екологічного менеджменту, яка буде діяти в повній мірі і гарантує Вам відповідність документації вимогам сертифікованої організації.

Оцінка відповідності системи проводиться після:

 • подачі заявки в нотифікований (уповноважений) орган;
 • вивчення документації;
 • попередньої оцінки підприємства (виїзд аудитора);
 • складання звіту про невідповідність підприємства вимогам;
 • оформлення сертифіката та внесення організації до реєстру (після усунення зауважень).
 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 • Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел.: +38 (096) 315-30-25

  Якість наших послуг підтверджується:

  Індивідуальністю

  Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

  Досвідом та професіоналізмом

  Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

  Конфіденційнстю

  Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

  Ціновою гнучкістю

  Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

  Іміджом та довірою

  Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

  Гарантією акредитації/сертифікації

  Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

  (096) 315-30-25
  консультация
  Бесплатный звонок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X