fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Сертифікація IFS

IFS (International Featured Standards) – група авторитетних міжнародних стандартів для виробників продовольчих (харчових) та непродовольчих товарів, перевізників, брокерів та інших учасників ланцюга поставок, чиїм пріоритетом є задоволення високих вимог до якості, безпечності продукції та прозорості процесів з метою реалізації продукції в роздрібних торгових мережах.

Заказать

Аналіз

Аналіз діяльності підприємства на відповідність вимогам IFS

Впровадження

Впровадження системи управління

Організація

Організація робіт по сертифікації підприємства

Оцінка

Оцінка дотримання вимог стандарту

Аудит

Аудит ефективності системи на місці

Сертифікація

Підтвердження відповідності системи управління вимогам міжнародного стандарту і сертифікація підприємства

Мета і цілі

Стандарти IFS є результатом плідної співпраці постачальників, представників торгових мереж та експертів органів із сертифікації, метою яких було створення єдиної системи оцінки постачальників і єдиних процедур проведення аудиту. Завдяки уніфікованому підходу результати аудиту визнаються обома сторонами, що суттєво спрощує співпрацю постачальника і клієнта.

IFS включає вимоги до відповідальності вищого керівництва, системи менеджменту якості, управління ресурсами, процесами, вимірюваннями, аналізом, удосконаленням та захистом харчових продуктів. Крім цього до структури стандартів IFS входить опис процесу аудиту і сертифікації, вимоги до органів з акредитації, сертифікаційних центрів, аудиторських компаній та принципи складання звіту про проведений аудит.

 Переваги

Компаніям, що дбають про задоволення потреб клієнтів та конкурентну перевагу на ринку, впровадження вимог стандартів IFS надає ряд переваг, а саме:

Сфери

Сертифікація за стандартами IFS застосовується до для виробників продуктів харчування, брокерів, постачальників логістичних послуг, виробників товарів для дому та гігієни, а також для оптових і роздрібних торговців. До групи IFS в даний момент входить вісім стандартів:

 

IFS HPC – це стандарт аудиту безпечності і якості  виробників/постачальників товарів для дому та особистої гігієни ( косметики, побутової хімії, засобів особистої гігієни та побутових товарів щоденного вжитку)

IFS Global Markets HPC – це стандартизована програма оцінювання безпечності непродовольчих товарів, що призначена для підтримки «малого та/або менш розвиненого бізнесу» у розробці їх систем управління безпечністю продукції та здійснення перший кроків на шляху до впровадження стандарту HPC IFS.

IFS Food – це стандарт для аудиту компаній, які переробляють продукти харчування, або упаковують харчові продукти. IFS Food набув широкої популярності серед інших стандартів групи IFS. В даний момент підготований проект версії 7 стандарту IFS Food, що вступить в дію у першому кварталі 2020.

IFS Global Markets Food – це стандартизована програма оцінювання безпечності харчових продуктів як для підприємств роздрібної торгівлі, так і для виробників брендованих харчових продуктів. Програма призначена для підтримки «малого та/або менш розвиненого бізнесу» у розробці їх систем управління безпечністю  харчових продуктів та зробити перший крок на шляху до впровадження стандарту IFS Food.

IFS Wholesale / Cash & Carry Standard – стандарт для оптимізації процедур аудиту оптових та дрібнооптових торговців

IFS Logistics застосовується як до продовольчих, так і до непродовольчих товарів і охоплює всі логістичні заходи, такі як навантаження, вивантаження та перевезення будь якими видами транспорту.

IFS Global Markets Logistics –  програма наставництва, розробки та оцінки малого та менш розвиненого постачальника логістичних послуг.  Впровадження вимог цієї програми відкриває можливість зробити перші кроки до повної сертифікації IFS Logistics.

IFS Broker – стандарт, що може застосовуватися до всіх компаній, які в основному беруть участь у торговій діяльності – в якості посередника: самі вибирають своїх постачальників, купують товари, а потім здійснюють поставки безпосередньо своїм власним клієнтам.

IFS PACsecure – стандарт для аудиту виробників первинних та вторинних пакувальних матеріалів.

Сертифікація

Перш ніж приступити до організації сертифікації компанія повинна детально вивчити всі розділи стандарту IFS та оцінити ступінь готовності до зовнішнього незалежного аудиту, проаналізувавши дотримання вимог програм-передумув, відповідність діяльності системи менеджменту, управління ризиками, відповідність перебігу всіх технологічних процесів та обізнаність персоналу.Сертифікація за вимогами стандарту IFS  проходить в один етап, під час якого перевіряється діяльність компанії як в аспекті документації, так і самих процесів.Даний факт потрібно враховувати з огляду на те, що такою схемою сертифікації не передбачено часу для усунення невідповідностей. З огляду на це доцільним є проведення попереднього (діагностичного) аудиту діяльності компанії. Переконавшись, що підприємство відповідає всім вимогам, можна перейти до подачі заявки на сертифікацію. Слід врахувати, що орган сертифікації обов’язково повинен бути акредитованими для проведення аудитів на відповідність вимогам стандартів IFS.У випадку відсутності критичних зауважень за результатами аудиту видається сертифікат терміном, який діє впродовж 12 місяців. 

Навчання

Впровадження IFS вимагає залучення персоналу, який детально вивчив вимоги стандарту та володіє ґрунтовними знаннями й досвідом у тій сфері діяльності, де впроваджується стандарт.        У випадку, коли рівень обізнаності фахівців компанії недостатній, доцільним є навчання ключового персоналу у зовнішніх організаціях або ж залучення професіоналів для розробки та впровадження вимог стандарту IFS.

Аудити

Схемою сертифікації IFS передбачає проведення таких видів аудитів, як:·      попередній – за бажанням компанії для внутрішнього використання і розуміння ступеня готовності до сертифікації;·             первинний – перший аудит компанії, в ході якого оцінюється відповідність вимогам стандарту IFS;·             повторний  – повний і ретельний аудит, який проводиться з один раз на рік з метою ре сертифікації;·             розширений – у випадку включення в область аудиту нової продукції чи нових процесів під час дії виданого раніше сертифікату IFS.     За результатами аудиту залежно від кількості набраних балів виставляється оцінка: A – за умови повної відповідності вимогам стандарту, B – при майже повній відповідності, якщо виявлено незначні відхилення , C – у випадку виконання лише частини вимог, D – вимоги стандарту не виконані.     Суттєві невідповідності поділяються на дві категорії: major і КО (Knock Out). Якщо в ході аудиту виявлено хоча б одне зауваження з вказаних категорій – сертифікат не може бути виданим.

Компанія, яка успішно пройшла сертифікацію, повинна підтвердити дотримання вимог стандарту IFS через рік на ресертифікаційному аудиті.

Відповідальність

Орган сертифікації має право скасувати сертифікат IFS у випадку отримання інформація про те, що продукт більше не відповідає вимогам системи сертифікації.

Дія поточного сертифікату припиняється, якщо під час проведення розширеного аудиту виявлено суттєві розбіжності та невідповідність критеріям стандарту.

Підтримка

Якщо у Вас виникли питання, команда досвідчених фахівців компанії Атестор надасть детальну консультацію щодо впровадження вимог даного стандарту, допоможе із розробкою необхідної документації та проведе навчання персоналу щодо вимог стандарту IFS)

 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 • Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел.: +38 (096) 315-30-25

  Якість наших послуг підтверджується:

  Індивідуальністю

  Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

  Досвідом та професіоналізмом

  Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

  Конфіденційнстю

  Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

  Ціновою гнучкістю

  Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

  Іміджом та довірою

  Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

  Гарантією акредитації/сертифікації

  Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

  (096) 315-30-25
  консультация
  Бесплатный звонок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X