Розробка НАССР

Згідно ЗУ «Про основні засади та вимоги до безпеки харчової продукції» та Наказу Мінагрополітики №590 від 01.10.2012 р всі підприємства харчового ланцюга повинні впровадити і дотримуватися принципів системи НАССР (Аналіз ризиків і Критичних Точок Контролю) при виробництві продукції.

Головне завдання системи НАССР – визначення небезпечних факторів та ризиків, які можуть вплинути на безпеку, шляхом аналізу технологічного процесу.

Законодавчо потрібне обов’язкове документування всіх заходів, що стосуються впровадження принципів НАССР.

Отримати комерційну пропозицію НАССР
З чого почати впровадження системи НАССР?

Головним питанням при впровадженні системи є готовність виробничих площ до застосування принципів НАССР.

Організація обов’язково повинна дотримуватися гігієнічних і санітарних норм (програм попередніх умов) при виробництві, зберіганні, реалізації продуктів харчування.

Чим ретельніше дотримувалися всі законодавчі норми і вимоги, тим менше обсяг роботи при впровадженні системи, а відповідно менше терміни і вартість робіт.


Що дає підприємству НАССР?

Головною причиною впровадження системи НАССР для керівників підприємств є зростання продажів продукції.

Також відкривається доступ до постачання продукції в великі мережеві торгові точки, супермаркети.

Додати також можна привабливість для сертифікованих підприємств експортних ринків, де впровадження НАССР є однією з основних договірних зобов’язань, при поставці харчової продукції.

До внутрішніх вигод можна віднести зменшення необхідності сертифікації продукції, а також загальне зростання якості продукції шляхом контролю і управління процесом виробництва.


Сертифікат НАССР

Проходження процедури сертифікації передбачає доопрацювання документації принципів НАССР з урахуванням вимог стандарту ISO 22000.

Дотримуючись вимог системи управління безпечністю харчових продуктів розробленої по ISO 22000, підприємство може отримати сертифікат НАССР.

 • Гарантії якості при співробітництві з компанією «Attestor»

  Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 «Керівництво з вибору консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг»

  Багаторічний досвід роботи наших консультантів на виробництвах різних галузей свідчить про абсолютну адаптованість методів управління якістю до будь-якої специфіки виробництва.


 •  
  Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25
  бесплатная
  консультация
  Безкоштовний дзвінок

  ..

  Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

  Робочий час:

  Пн - Пт з 9:00 до 18:00

  X