fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Сертифікація FSSC 22000

FSSC 22000 – схема сертифікації в сфері безпеки харчових продуктів, визнана у всьому світі. Являє собою комбіновані вимоги до харчової безпеки ISO 22000 та FSSC. FSSC 22000 отримала визнання GFSI.

Заказать

FSSC 22000 є однією з найбільш поширених і затребуваних серед всіх схем, програм і стандартів, визнаних глобальною ініціативною групою GFSI.

Сертифікат FSSC 22000 необхідний для орієнтованих на експорт підприємств з виробництва:

Так як сертифікація за схемою FSSC 22000 застосовна до всіх компаній, які беруть участь в ланцюзі створення харчової продукції, то крім виробників зазначених вище товарів, сертифікат буде корисний організаціям, які пропонують послуги:

Переваги сертифікату FSSC 22000:

Благодаря внедрению системы менеджмента пищевой безопасности и сертификации по схеме FSSC 22000 компания получает ряд преимуществ, а именно:

Етапи впровадження FSSC 22000

В рамках навчання для отримання більш глибоких знань і ретельної підготовки до сертифікації рекомендуємо відвідати семінар “Система управління безпекою харчової продукції (НАССР, ISO 22000, схема сертифікації FSSC 22000)”.

Після успішного впровадження і навчання персоналу подається заявка на сертифікацію системи менеджменту. Орган по сертифікації розглядає документацію та погоджує дати виїзду аудиторів на підприємство. Під час виїзного аудиту перевіряють практичне використання системи, за результатами перевірки оголошують невідповідності і обумовлюють строки їх усунення.

Після усунення зауважень сертифікаційний орган видає сертифікат відповідності FSSC 22000, а підприємство вноситься до реєстру FSSC Foundation: (fssc.com/certified-organizations/).

Особливі умови FSSC

Під час всіх аудитів сертифікаційного центру підприємство повинно працювати в звичайному режимі без зупинок.

Сертифікація дійсна протягом трьох років і підтримується в рамках програми щорічних контрольних перевірок (аудитів) і трирічної повторної сертифікації.

Усунення невідповідності. NC-оцінку проводять незалежні сертифіковані аудитори за стандартом FSSC, виділено три можливих варіанти класифікації оцінки невідповідностей:

Терміни щодо усунення невідповідностей будуть вказані в звіті про аудит.

У разі, коли критичні невідповідності не вирішені організацією у відведений термін (як правило 15-45 календарних днів), сертифікат FSSC 22000 буде відкликаний.

Використовувати логотип FSSC 22000 мають право тільки ті компанії, які пройшли сертифікацію за стандартом останньої версії, а також внесені до реєстру FSSC Foundation. Однак, забороняється використовувати логотип FSSC на продукті, його маркуванні, пакуванні або будь-яким іншим способом, з текстом в тому, що організація FSSC 22000 схвалює продукт або послугу.

 

Якість наших послуг підтверджується:

Індивідуальністю

Розробляємо виключно персоналізовані системи якості, адаптуємо міжнародні вимоги до виробничих реалій та потреб замовника.

Досвідом та професіоналізмом

Практичний досвід дає глибинне розуміння прихованих виробничих та бізнес-процесів.

Конфіденційнстю

Політикою компанії заборонено повторне використання напрацювань, з персоналом укладаються угоди про нерозголошення.

Ціновою гнучкістю

Як і в розробці системи, так і в формуванні вартості послуг враховуються всі аспекти співпраці та затверджені об’єми робіт.

Іміджом та довірою

Кожен четвертий замовник, звертається по рекомендації. 90% клієнтів, що скористалися нашими послугами, продовжують співпрацю.

Гарантією акредитації/сертифікації

Замовник безкоштовно отримує доакредитаційний чи досертифікаційний супровід з усуненням зауважень до отримання свідоцтва, сертифікату, декларації.

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X