Організація роботи лабораторії

Наша організація займається розробкою і впровадженням систем управління якістю випробувальної або калібрувальної лабораторії за ISO/IEC 17025.

Для запуску лабораторії потрібно пройти наступні етапи:
 

1 етап – визначитися зі сферою діяльності

Почати слід з формування переліку методів випробувань, які будуть входити до сфери акредитації.

При цьому необхідно звертати увагу на нормативні документи для цих методів.

Доцільно розглянути міжнародні стандарти (такі як ISO, ASTM, DIN) і бути уважними при виборі ГОСТів, оскільки багато з них вже не чинні в Україні або будуть скасовані найближчим часом (це стосується, в основному, ГОСТів, випущених до 1990-го року).

2 етап – вибір обладнання

Технічні та метрологічні характеристики випробувального устаткування і засобів вимірювальної техніки повинні задовольняти вимоги стандартів на обрані методи випробувань.

Слід звернути увагу на відгуки про виробника обладнання, його надійність та зручність експлуатації.

3 етап – проектування і будівництво приміщень

На етапі проектування необхідно врахувати нормативні вимоги до приміщень і специфіку методів випробувань. Лабораторія повинна бути оснащена необхідними робочими місцями, а прилади розставлені з урахуванням експлуатаційних вимог.

Доцільно спочатку продумати план приміщень з урахуванням всіх вимог і потенційної перспективи розширення сфери діяльності, щоб після будівництва приміщень не довелося щось змінювати і перебудовувати.

4 етап – розробка документів і впровадження системи управління якістю за ISO/IEC 17025

Система управління необхідна для подальшої акредитації та повинна враховувати специфіку діяльності лабораторії.

Написання Настанови з якості, процедур та інших документів займає певний час. Тому до цього етапу можна приступати вже під час будівництва приміщень.

5 етап – процес акредитації

Акредитація передбачає подачу необхідних документів (в тому числі й документів системи управління) до НААУ, їх розгляд, аудит на місці та подальше усунення невідповідностей.

У разі успішного їх усунення Ви отримуєте Атестат про акредитацію.

Детальніше про наші послуги з розробки системи управління ISO 17025 >
Наші фахівці підкажуть з питань запуску лабораторії, розроблять необхідні документи системи управління, допоможуть успішно впровадити систему і супроводжуватимуть Вас під час проходження акредитації в НААУ.
Отримати комерційну пропозицію по організації лабораторії
 
Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25
бесплатная
консультация
Безкоштовний дзвінок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X