Акредитація лабораторії

Акредитація (лат. Accredo, «довіряти») – офіційне підтвердження уповноваженим органом з акредитації кваліфікації і здатності об’єкта надати якісні послуги в заявленій галузі.

  • Акредитуються органи оцінки відповідності (ООС) для того, щоб здійснювати свою діяльність, до якої відносяться іспити, інспектування та сертифікація.
  • Органом з оцінки відповідності може бути підприємство або організація, а також їх структурний підрозділ, що здійснює діяльність з оцінки відповідності.
  • З метою підтвердження професійного досвіду і виконання вимог стандарту, ООС періодично перевіряє орган з акредитації.
  • Процедуру акредитації здійснюють на відповідність вимогам, прописаним в загальноприйнятих нормативних документах – стандартах.
Документом, що підтверджує проходження акредитації, є Атестат про акредитацію, який свідчить про професіоналізм ООС, про виконання вимог відповідного стандарту, про незалежність і можливості надати якісні послуги в сфері акредитації.

Процедура акредитації

Впровадження системи управління в діяльність організації, згідно процедур певного стандарту

Подача заявки в агентство з акредитації

Аналіз поданої документації в НААУ

Оцінка компетентності органу на здійснення діяльності з оцінки відповідності

Ухвалення рішення про акредитацію

Видача атестата акредитації і надання права використання національного знака акредитації

 
Вигоди акредитації
 

ВИЗНАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ ТА ЯКОСТІ НАДАНИХ ПОСЛУГ

Атестат акредитації демонструє високий рівень підготовки робіт і надання достовірних результатів в сфері своєї акредитації.

ВИЗНАННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

Уклавши Європейська організація з акредитації (EA), Міжнародне співробітництво з акредитації лабораторій (ILAC) та іншими. Акредитовані органи оцінки відповідності визнаються закордоном, завдяки чому знижується стаття витрат на повторні випробування за кордоном, що не менш важливо для виробників і експортерів.

ФУНКЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Стандарт серії ISO / IEC передбачають впровадження дієвої системи менеджменту, що дозволяє самостійно оцінити рівень якості та достовірності виконаних робіт. Також система передбачає самостійне знаходження і ліквідацію недоліків в роботі.

 
Для консультації з питань впровадження та сертифікації підприємства вимогам стандарту залиште заявку або зверніться до менеджера по тел. : +38 (096) 315-30-25
Безкоштовний дзвінок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X