fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Вимоги стандарту ISO 9001

Вимоги стандарту ISO 9001

ISO 9001 діє до: 2015 це стандарт, який є основним стандартом серії ISO 9000 і містить вимоги до систем управління якістю організацій і підприємств.

Стандарт ISO 9001 установлює критерії для системи управління якістю, яка допомагає підприємствам і організаціям бути більш ефективними і підвищити задоволеність клієнтів.

Головною ідеєю стандарту є постійне поліпшення. При цьому в ISO 9001 вимагає від організацій самим визначати цілі, які буду гарантувати якість і постійно вдосконалювати свої процеси для їх досягнення.

Цей стандарт заснований на ряді принципів управління якістю, включаючи орієнтацію на клієнта, мотивацію і вплив вищого керівництва, технологічний підхід і постійне вдосконалення:
систематичний підхід

передбачає систематичне визначення процесів і управління цими процесами для досягнення запланованих результатів;

цикл PDCA (англ. «Plan-Do-Check-Act»)

планування-дія-перевірка-коригування – це циклічно повторюється процес прийняття рішень;

ризик-орієнтоване мислення

це реалізація комплексу узгоджених заходів і методів для управління і контролю ризиками (позитивними і негативними), що впливають на здатність компанії досягати запланованих цілей.

Цикл PDCA в процесах

Розробіть цілі та процеси ,необхідні для досягнення результатів у відповідності з вимогами споживачів та політикою організації

Впровадьте процеси

Постійно контролюйте та вимірюйте процеси и продукцію в порівнянні з політикою ,цілями і вимогами до якості . Повідомляйте про результати

Робіть дії щодо постійного поліпшення загальних процесів

Використання ISO 9001 діє до: 2015 допомагає гарантувати, що клієнти отримають узгоджені, якісні продукти і послуги, що, в свою чергу, приносить багато переваг для бізнесу.

(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X