fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Хто повинен впроваджувати систему

Хто повинен впроваджувати систему ISO 9001?

 

Стандарт ISO 9001 відрізняється універсальністю: вимоги застосовні для будь-якого підприємства незалежно від чисельності персоналу, форми власності, займаних ринків, характеру продукції, що випускається. ISO розробила цілий ряд стандартів для систем управління якістю, які засновані на ISO 9001 і адаптовані до конкретних секторів і галузей:

для нафтової, нафтохімічної і газової промисловості;

для виробництва медичних виробів;

для програмної інженерії.

Стандарт ISO 9001 придатний для інтегрування з будь-якими системами управління, які були впроваджені на підприємстві до нього або будуть впроваджені після, наприклад, система управління якістю може стати основою для базування на частини з її процедур і систематизації адміністративної практики систем екологічного керування за ISO 14001 та ( або) системи управління гігієною та безпекою праці по OHSAS 18001.

Сфера застосування системи менеджменту якості при великому асортименті продукції може бути поширена тільки на основні види продукції і в процесі розвитку системи поступово розширена.

Якщо Ви надаєте послуги

Стандарт ISO 9001 відрізняється універсальністю: вимоги застосовні для будь-якої організації незалежно від чисельності персоналу, форми власності, підпорядкованості, характеру послуг. Крім того, стандарти ISO 9000 застосовні і для державних адміністративних органів і їх департаментів, а також громадських організацій.

Нова версія стандарту 2015 року спеціально адаптована для процесів надання послуг, стандарт дозволяє обґрунтовано вилучати деякі вимоги стандарту відповідно до специфіки процесу надання послуг в порівнянні з виробництвом продукції.

ISO розробила цілий ряд стандартів для систем управління якістю, які засновані на ISO 9001 і адаптовані для управлінських процедур:

для виборних органів на всіх рівнях уряду;

для місцевого самоврядування.

Якщо Ви представляєте мале підприємство

Для малого підприємства стандарт ISO 9001 дозволяє гнучко підходити до обсягу документування, розподілу відповідальності персоналу і обґрунтовано вилучати деякі вимоги стандарту відповідно до специфіки підприємства.

Багаторічний досвід на протязі більш ніж 15 років роботи наших консультантів на виробництві різних галузей свідчить про абсолютну адаптації процедур і методів управління якістю до будь-якої продукції і специфіці виробництва.

Пропонуємо Вам звернутися в консультаційну організацію для отримання анкети, яка надасть можливість попередньо оцінити обсяг первинних ресурсів і умов для розробки системи управління якістю на виробництві.

Для визначення вартості робіт по впровадженню системи, пропонуємо заповнити анкету, яку ми надішлемо на Вашу електронну адресу:

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X