fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Переваги впровадження системи

Переваги впровадження системи

Визнання компетентності та якості наданих послуг

Атестат акредитації демонструє можливість лабораторія проводити випробування, отримувати технічно обґрунтовані достовірні результати в сфері своєї акредитації.

Пріоритет за участю в торгах

Багато клієнтів довіряють результатам, отриманим саме від незалежних лабораторій, які акредитовані третьою стороною – неупередженим органом з акредитації.

 

Визнання результатів випробувань за кордоном

Лабораторія може отримати міжнародне визнання, якщо орган, який її акредитував, підписав багатосторонні міжнародні угоди. Наприклад, з Європейським співробітництвом з акредитації (EA), з Міжнародним співробітництвом з акредитації лабораторій (ILAC) та іншими. Результати випробувань, проведених в таких лабораторіях, зізнаються закордоном, завдяки чому знижується стаття витрат на повторні випробування за кордоном, що не менш важливо для виробників і експортерів.

 

Функціональна система управління якістю

інспекційного або сертифікаційного центру (органу), не акцентуючи увагу на кількість персоналу, діяльності у сфері випробовування та калібрування.
Використання ISO / IEC 17025 полегшує співпрацю між лабораторією та органами, організаціями, сприяючи обміну інформацією, досвідом і гармонізації процедур.

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X