fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Хто повинен впроваджувати систему управління?

Хто повинен впроваджувати систему управління ISO 17025?

Стандарт ISO / IEC 17025 містить вимоги для лабораторій випробувальних і калібрувальних, метою яких є підтвердження здатності отримувати технічно обґрунтовані результати.

Дія стандарту поширюється на лабораторії як самостійні організації або входять до структури окремих підприємств, можуть бути частиною інспекційного або сертифікаційного центру (органу), не акцентуючи увагу на кількість персоналу, діяльності у сфері випробовування та калібрування.

Використання ISO / IEC 17025 полегшує співпрацю між лабораторією та органами, організаціями, сприяючи обміну інформацією, досвідом і гармонізації процедур.

ВИПРОБУВАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Основна мета політики випробувальної лабораторії – гарантія замовнику високого рівня якості проведених випробувань і досліджень, що забезпечить надійність, достовірність, відтворюваність результатів.

Випробувальна лабораторія в обов’язковому порядку повинна мати внутрішню систему забезпечення якості, яка буде відповідати вимогам стандарту ISO 17025.

КАЛІБРУВАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Для галузі законодавчо регульованій метрології при калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) необхідно приділяти увагу невизначеності вимірювань. Ці вимоги враховує стандарт ISO / IEC 17025.

Відповідно, акредитація калібрувальних лабораторії за даним стандартом дозволить підвищити статус лабораторії.

Організації, які можуть проводити калібрування ЗВТ:
  • наукові та метрологічні центри;
  • центри метрології і калібрувальні лабораторії, акредитовані в НААУ;
  • центри метрології і калібрувальні лабораторії, що мають документально підтверджену простежуваність своїх еталонів відповідних одиниць виміру до державних еталонів, еталонів інших країн або міжнародних еталонів.
(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X