fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Хто повинен впроваджувати систему управління?

Хто повинен впроваджувати систему управління?

Стандарт ISO 14001 є другим з використовуваних стандартів для систем управління після стандарту ISO 9001 в світі:

більше ніж300 000 сертифікованих систем управління

в більш ніж190 країнах по всьому світу за статистикою сайту ISO.

Стандарт ISO 14001 придатний для інтегрування з будь-якими системами управління, які були впроваджені на підприємстві до нього або будуть впроваджені після, наприклад, система управління якістю може стати основою для базування на частини з її процедур і систематизації адміністративної практики систем екологічного керування за ISO 14001 і (або) системи управління гігієною та безпекою праці по OHSAS 18001.

Система екологічного управління в ділових міжнародних колах розглядається як гарант забезпечення переходу до сталого розвитку і є певним цивілізаційним критерієм, тому досить часто сертифікат системи екологічного управління є складовою інвестиційних угод і контрактним умовою в міжнародній торгівлі.

Системний підхід до екологічних проблем введе Вас в світ підприємств, що поширюють свою екологічну діяльність на вимоги до продукції згідно стандарту ISO 14024, з метою отримання права на використання екологічного маркування.

Право на використання екологічного маркування є конкурентною перевагою, що дозволяє виділити більш безпечну і якісну продукцію на українському, європейському та міжнародному ринках.

В Україні екологічне маркування застосовується тільки для харчових продуктів. Але міжнародний досвід більш великий, на сайті глобальної мережі екомаркування Global Ecolabelling Network (GEN) можна знайти інформацію про екологічне маркування як харчової, так і промислової продукції. GEN тісно співпрацює з Світовою організацією торгівлі, а одним з її членів є Комісія європейського Співтовариства з питань екологічної сертифікації та маркування.

Виробництво продукції

На виконання екологічного законодавства України будь-яке підприємство розробляє заходи з охорони навколишнього природного середовища. Система екологічного управління дозволить розробляти ці заходи на підставі статистичного аналізу, що сприятиме ефективному використанню ресурсів і підвищення дієвості цих заходів. У перспективі можна очікувати зменшення екологічних платежів і, навіть, пільгове оподаткування.

Надання послуги з екологічної діяльності

Стандарт ISO 14001 відрізняється універсальністю: вимоги застосовні для будь-якої організації незалежно від чисельності персоналу, форми власності, підпорядкованості, характеру діяльності. Специфіка буде полягати в тому, що частина екологічної діяльності підлягає ліцензуванню та іншим дозвільним процедурам, в тому числі щодо кваліфікації персоналу, на відміну від виробництва продукції, яке супроводжується впливом на навколишнє середовище менш ризикованим, ніж, наприклад, звернення з небезпечними відходами і т. д. У деяких випадках щодо послуг з екологічної діяльності, виконання обов’язкових для дотримання відповідності вимог (правових та інших встановлених організацією) необхідно буде окремо більш ґрунтовно враховувати при аналізі істотних екологічних аспектів, а також особливу увагу приділяти готовності до надзвичайних ситуацій і реагування на них.

Якщо Ви представляєте мале підприємство

Стандарт ISO 14001 відрізняється універсальністю: вимоги застосовні для будь-якої організації незалежно від чисельності персоналу, форми власності, підпорядкованості, характеру виробництва, які можна застосувати правових вимог.

Для малого підприємства стандарт ISO 14001 дозволяє гнучко підходити до обсягу документування, розподілу відповідальності персоналу і вкладення ресурсів. По тексту стандарту ISO 14001: «Розглядаючи свої технологічні можливості, організація повинна звернути увагу на можливість використання кращих доступних технологій, де це економічно доцільно, маловитратно і визнано відповідним. Стандарт не встановлює конкретних критеріїв екологічної діяльності. Дві організації можуть здійснювати подібну діяльність, але можуть мати різні обов’язкові для дотримання відповідності вимоги, зобов’язання, встановлені в їх екологічних політиках, а також різні екологічні технології і цілі по екологічній діяльності, проте обидві організації можуть відповідати вимогам стандарту ISO 14001, тому мале підприємство є рівноправним з потужними гігантами щодо відповідності екологічним критеріям сталого розвитку.

Багаторічний досвід на протязі більш ніж 15 років роботи наших консультантів на виробництві різних галузей свідчить про можливість для малих підприємств з обмеженими ресурсами бути абсолютно рівноправними щодо сертифікації та дієвості систем екологічного менеджменту.

Наші консультаційні послуги повністю відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 10019 Guidelines for the selection of quality management system consultants and use of their services (Настанови щодо вибирання консультантів по системах менеджменту якості і використанню їх послуг), у разі консультування з приводу інших систем управління, доцільно мати на увазі, що системи управління якістю за ISO 9001 є базовими і стандарт ISO 14001 побудований на загальних системних принципах.

Наші консультанти мають необхідного практичного досвіду з розробки систем екологічного управління та базові знання в сфері екологічного законодавства України.

Для визначення вартості робіт по впровадженню системи, пропонуємо заповнити анкету, яку ми надішлемо на Вашу електронну адресу:

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X