fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Історія розвитку стандартів IFS

Історія розвитку стандартів IFS

Виникнення серії міжнародних спеціальних стандартів IFS (International Featured Standards) починається з публікації стандарту оцінки систем забезпечення безпечності та якості харчової продукції IFS Food. Розробниками були Федерація німецьких підприємств роздрібної торгівлі – Hauptverband des Deutschen Einzelhanddels (HDE) і французька Федерація підприємств роздрібної торгівлі та дистрибуції – Federation des enterprises du Commerce et de la distribution (FCD).

У нинішній час стандартами IFS управляє компанія IFS Management GmbH, що належить FCD і HDE. Стандарти IFS визнані організацією GFSI (Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів).

  • Виходить перша реалізована версія IFS Food (версія 3) – стандарту для реалізації єдиного підходу до оцінювання систем забезпечення безпечності та якості харчових продуктів виробників і постачальників.
  • IFS спільно з міжнародними зацікавленими сторонами (промислові підприємства, роздрібні торговці, органи сертифікації та ін.) з Франції, Німеччини та Італії приступили до створення першої версії стандарту IFS Household and Personal Care Products (IFS HPC) з метою охоплення ключових аспектів системи управління якістю організацій, які виробляють товари для дому та особистої гігієни.
  • Німецькі та французькі оператори роздрібної торгівлі за підтримки інших міжнародних рітейлерів, розробили першу версію стандарту IFS Logistics. Стандарт можна використовувати для всіх видів транспорту і включає в себе всі логістичні операції, такі як завантаження, транспортування, вивантаження, зберігання, обробка і подальше поширення продовольчих і непродовольчих товарів.
  • З метою не допустити перевантаження брокерів, торговельних агентств і імпортерів різними вимогами, була розроблена перша версія стандарту IFS Broker.
  • Перша публікація стандарту IFS Wholesale / Cash & Carry, який був створений на основі 5-ї версії стандарту IFS Food для поліпшення контролю конкретних робочих процесів в оптових компаніях і на ринках дрібнооптової торгівлі (магазини формату «Cash & Carry»).
  • IFS Management GmbH об’єдналися з некомерційною канадською корпорацією PAC (The Packaging Association of Canada) з метою випустити найпередовіший у світі стандарт для перевірки якості та безпеки пакувальних матеріалів. PACsecure був створений PAC, щоб надати виробникам упаковки можливість сертифікувати первинні і вторинні пакувальні матеріали для харчової промисловості. Проте, стандарт IFS PACsecure можна застосовувати до всіх видів пакувальних матеріалів.
  • З метою інтернаціоналізації стандарту RAS, розробленого членами FCD для оцінювання ступеня контролю харчової безпеки та продажу харчових продуктів в магазинах провідних торгових мереж французької харчової індустрії, він був прийнятий і включений в бренд IFS. В результаті чого публікується IFS Food Store Standard.
(067) 315-30-26
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X