Історія розвитку стандартів BRC

Історія розвитку стандартів BRC

Глобальні стандарти BRC були створені Консорціумом операторів роздрібної торгівлі Великобританії – BRC (British Retail Consortium) для зменшення дублювання аудиторських перевірок з боку британських продавців.

Стандарти BRC визнані організацією GFSI нарівні з іншими міжнародними стандартами з харчової безпеки.

 • Створено Консорціум операторів роздрібної торгівлі Великобританії BRC (British Retail Consortium), який прочинає розробку гармонізованих стандартів харчової безпеки.
 • Опубліковано перший стандарт з харчової безпеки BRC Global Standard for Food Safety.
 • BRC Global Standard for Food Safety був визнаний «Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів» – Global Food Safety Initiative (GFSI).
 • Виходить перша редакція BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials – стандарту для виробників харчової упаковки і матеріалів для її виготовлення.
 • Вперше опубліковано BRC Global Standard for Consumer Products – стандарт для виробників предметів особистої гігієни і домашнього вжитку.
 • Запущено в роботу магазин стандартів BRC Bookshop.
 • Для організацій, які займаються зберіганням і розповсюдженням харчових продуктів, випущена перша версія стандарту BRC Global Standard for Storage and Distribution.
 • Спільно зі специфікаторами і органами сертифікації розроблена офіційна онлайн-база даних BRC Directory – безпечний метод зберігання та обміну даними аудитів за стандартами BRC.
 • Починає свою роботу спеціальна служба управління інформацією BRC Participate, що працює за принципом річної передплати. Служба створена забезпечити зручний доступ до всього контенту BRC Global Standards, завантажень PDF-файлів стандартів та інструкцій, доступ до веб-семінарів і дискусійних форумів.
  Виходить перша редакція BRC Global Standard for Agents and Brokers, розроблений для організацій – торговців продуктами і харчової упаковкою.
 • Створено нову навчальну інтернет-платформу E-learning platform, яка дозволяє вибирати необхідні курси (навчальні модулі) і вчитися в своєму власному темпі в будь-який час. Модулі зазвичай містять розширені навчальні матеріали, такі як відео та інтерактивні вправи.
 • Запущена навчальна програма BRC Professional для отримання ключових навичок і знань, необхідних для управління безпечністю продукції.
  Відкриваються офіси в Сполучених Штатах Америки та Індії.
  Для сфери роздрібної торгівлі опублікований стандарт BRC Global Standard for Retail.
  Провідна міжнародна компанія медико-біологічних вимірювань і випробувань LGC Group придбала глобальні стандарти BRC. Це повинно дозволити успішно справитися із завданнями створення безпечних високоякісних продуктів на глобальному рівні.
бесплатная
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X