fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Історія розвитку стандартів BRC

Історія розвитку стандартів BRC

Глобальні стандарти BRC були створені Консорціумом операторів роздрібної торгівлі Великобританії – BRC (British Retail Consortium) для зменшення дублювання аудиторських перевірок з боку британських продавців.

Стандарти BRC визнані організацією GFSI нарівні з іншими міжнародними стандартами з харчової безпеки.

 • Створено Консорціум операторів роздрібної торгівлі Великобританії BRC (British Retail Consortium), який прочинає розробку гармонізованих стандартів харчової безпеки.
 • Опубліковано перший стандарт з харчової безпеки BRC Global Standard for Food Safety.
 • BRC Global Standard for Food Safety був визнаний «Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів» – Global Food Safety Initiative (GFSI).
 • Виходить перша редакція BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials – стандарту для виробників харчової упаковки і матеріалів для її виготовлення.
 • Вперше опубліковано BRC Global Standard for Consumer Products – стандарт для виробників предметів особистої гігієни і домашнього вжитку.
 • Запущено в роботу магазин стандартів BRC Bookshop.
 • Для організацій, які займаються зберіганням і розповсюдженням харчових продуктів, випущена перша версія стандарту BRC Global Standard for Storage and Distribution.
 • Спільно зі специфікаторами і органами сертифікації розроблена офіційна онлайн-база даних BRC Directory – безпечний метод зберігання та обміну даними аудитів за стандартами BRC.
 • Починає свою роботу спеціальна служба управління інформацією BRC Participate, що працює за принципом річної передплати. Служба створена забезпечити зручний доступ до всього контенту BRC Global Standards, завантажень PDF-файлів стандартів та інструкцій, доступ до веб-семінарів і дискусійних форумів.
  Виходить перша редакція BRC Global Standard for Agents and Brokers, розроблений для організацій – торговців продуктами і харчової упаковкою.
 • Створено нову навчальну інтернет-платформу E-learning platform, яка дозволяє вибирати необхідні курси (навчальні модулі) і вчитися в своєму власному темпі в будь-який час. Модулі зазвичай містять розширені навчальні матеріали, такі як відео та інтерактивні вправи.
 • Запущена навчальна програма BRC Professional для отримання ключових навичок і знань, необхідних для управління безпечністю продукції.
  Відкриваються офіси в Сполучених Штатах Америки та Індії.
  Для сфери роздрібної торгівлі опублікований стандарт BRC Global Standard for Retail.
  Провідна міжнародна компанія медико-біологічних вимірювань і випробувань LGC Group придбала глобальні стандарти BRC. Це повинно дозволити успішно справитися із завданнями створення безпечних високоякісних продуктів на глобальному рівні.
(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X