fbpx


Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Працюємо без перерв

Час роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

Принципові переваги FSSC 22000 перед іншими прийнятими GFSI схемами сертифікації

Принципові переваги FSSC 22000 перед іншими прийнятими GFSI схемами сертифікації:

Використання незалежних міжнародних стандартів

FSSC 22000 застосовує міжнародні, незалежні стандарти ISO в поєднанні з допоміжними вимогами. Ці стандарти не належать конкретній організації зацікавлених сторін, як більшість інших схем, визнаних GFSI.

Стандарти розробляються і підтримуються експертами з безпеки харчових продуктів з різних країн світу, які працюють разом в комітеті ISO. Експерти призначаються членами ISO, національними органами по стандартизації. Вони надходять від усіх захоплених сторін з ланцюжка поставок продовольства, таких як роздрібні торговці, виробники, організації харчування і т.д.

Інтеграція в інші системи ISO

Використання стандартів системи менеджменту, таких як ISO 22000, надає можливість створювати інтегровану систему управління, що охоплює всі аспекти, що мають відношення до самої організації і її клієнтам. Наприклад, можлива інтеграція систему управління якістю за ISO 9001.

Сертифікація системи управління

Сертифікація по FSSC 22000 передбачає видачу Сертифіката терміном дії 3 роки і щорічне проведення наглядових аудитів.

Після закінчення трьох років проводиться повторний сертифікаційний аудит, при якому вся система повторно аналізується, і в разі успіху термін дії сертифіката продовжується.

Ще одна істотна відмінність між аудитом системи управління і аудитом процесу / продукту полягає в тому, що аудити системи управління більше уваги приділяють обов’язків керівництва, результативності та безперервному удосконаленню. Це допомагає організації досягти видатних результатів і більш зразкового рівня відповідності.

(096) 315-30-25
консультация
Бесплатный звонок

..

Залиште Ваш номер телефону та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом:

Робочий час:

Пн - Пт з 9:00 до 18:00

X